کامیون MAN TGX 2020 جدید برای ETS2 معرفی شد + محتویات جدید برای سال 2022

کامیون MAN TGX 2020 جدید برای ETS2 معرفی شد + محتویات جدید برای سال 2022

در پخش ویژه کریسمس SCS Software، همانند سال گذشته محتویات و به روز رسانی های برنامه ریزی شده برای سال 2022 و پس از آن برای ETS 2 و ATS معرفی شدند.کامیون کشنده جدید MAN TGX 2020 برای شبیه ساز یورو تراک 2 رسما معرفی شد. و برای شبیه ساز آمریکن تراک خبر خوش افزوده شدن کامیون International 9900i داده شد.
هنوز هیچ اطلاعاتی در مورد زمان انتشار ارائه نشده است ، اما به صورت خاص ما منتظر کامیون MAN TGX 2020 در مرحله مدل سازی برای بازی یورو تراک 2 خواهیم بود.

افزده شدن PBR ، DirectX12 ، ویژگی های گرافیکی ، نور پردازی ، صداها و غیره برای بازی یورو تراک 2 و آمریکن تراک قبلاً اعلام شده بودند. همچنین خبر از تحولات موتور گرافیکی و به روز رسانی هایی در این مورد برای سال آینده داده شد.

با ما در یورو مدز با معرفی محتویات جدید برای بازی ETS2 و ATS همراه باشید.

1- کامیون MAN TGX 2020/2021 جدید برای یورو تراک 2

2- کامیون International 9900i برای آمریکن تراک

کامیون International 9900i برای آمریکن تراک

3- افزودن شده برند جدید تریلر برای آمریکن تراک

افزودن شده برند جدید از تریلر برای آمریکن تراک

4- تریلر Feldbinder برای یورو تراک 2

تریلرهای Feldbinder که قبلا اعلام شده بود برای ETS 2 دوباره در پخش ویژه ذکر شدند. آنها تصاویر اسکن سه بعدی هستند. ترسیم تریلرها به همراه مدل های CAD همچنان ادامه دارد و تاریخ عرضه آن به بازی مشخص نیست.

5- پک تیون کامیون Renault T در بازی یورو تراک 2

دی ال سی ( DLC ) مورد انتظار Tuning Pack برای کامیون Renault T در پخش ویژه معرفی شد ، و ما انتظار داریم که در سال 2022 منتشر شود ، اما به نظر می رسد که از قبل آماده شده است.

6- بازسازی کالیفرنیا برای آمریکن تراک

اسکرین شات هایی از مراحل جدید بازسازی کالیفرنیا برای American Truck Simulator به اشتراک گذاشته شده است. در آپدیت هایی که در سال 2022 منتشر خواهند شد گنجانده خواهد شد. SCS Software یک تیم جداگانه در استودیو برای پروژه های نوسازی راه اندازی کرده بود.

7- دی ال سی تگزاس آمریکن تراک

دی ال سی تگزاس که در سال 2022 منتشر خواهد شد، اسکرین شات های جدیدی از ناحیه بندر هیوستون آمده است. این یکی از بزرگترین توسعه های موجود برای American Truck Simulator خواهد بود.

8- بازسازی کشور اتریش در یورو تراک 2

همانطور که همه می دانند، کشور اتریش در نقشه اصلی Euro Truck Simulator 2 در حال تجدید نظر است. بسیاری از اسکرین شات ها قبلا به اشتراک گذاشته شده اند. این بارتصاویر فوق العاده ای از منطقه آلپ برای طراحی کاملاً تغییر یافته کشور به اشتراک گذاشته شد. مکان هایی که بازیکنان را هیجان زده می کند کاملاً تغییر کرده است. این یکی از مورد انتظارترین به روز رسانی نقشه در سال 2022 خواهد بود.

9- دی ال سی روسیه برای یورو تراک 2

اسکرین شات های مختلفی برای دی ال سی Heart of Russia برای ETS 2 به اشتراک گذاشته شد که انتشار آن تا سال 2022 به تعویق افتاد. گفته شده است که برخی از مناطق دارای مسیرهای پنهان هستند. مکان هایی وجود داشت که برای روسیه واقعاً هیجان انگیز بود. اعتقاد بر این است که روسیه متفاوت خواهد بود. همانطور که Iberia دقیق و زیبا است، طراحی نقشه نیز وجود دارد که فضا را منعکس می کند.

10- دی ال سی مونتانا برای آمریکن تراک

اسکرین شات هایی نیز برای ایالت تازه اعلام شده مونتانا منتشر شده است. پس از DLC تگزاس در سال 2022 منتشر خواهد شد. و در حال حاضر، برخی از تیم دی ال سی وایومینگ به نقشه مونتانا منتقل شده اند.

11- افزوده شدن جاده های جدید برای دی ال سی وایومینگ آمریکن تراک

درباره‌ی LionStore

حتما ببینید

سواری تویوتا سوپرا

دانلود مد سواری toyota supra a80 برای یوروتراک 2

فقط اینو بنویس ♨️به همراه آموزش بازی کردن مولتی پلیر اختصاصی scs از یورو مدز ♨️به همراه قابلیت فعال کردن مد در آنلاین
✅کپی برداری به شرط تغییر ندادن لینک سایت آزاد #eurotrucksimulator2 #car

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 11 =